Oskars Rambā: GTA: Vice City – bankas laupīšana | 8. daļa

Bankas laupīšana

Še tev bija mierīga pastaiga pa parku! Negaidīti un pat piemirsis, ka spēlē ir misija, kurā jāaplaupa banka un vēl taču varēja lidot ar helikopteru! Nebūs viegli. Ceru, ka veiksme būs manā pusē…

Lasīt vairāk “Oskars Rambā: GTA: Vice City – bankas laupīšana | 8. daļa”

Oskars Rambā: GTA: Vice City – laiks pelnīt naudu | 6. daļa

Oskars lambā GTA Vice City, saldējuma busiņš

“Ko tālāk?,” tāds jautājums rodas, kad misijas pazudušas. Kā izrādās, jāiet strādāt, jāpelna nauda kā protu un jāpērk īpašumi. Bet jāsaka godīgi, tas saldējuma busiņa bizness ir galīgi garām!… Lasīt vairāk “Oskars Rambā: GTA: Vice City – laiks pelnīt naudu | 6. daļa”

Oskars Rambā: GTA: Vice City – “šis paliek nopietni” | 4. daļa

Vice City miami divi vīri

Es jūtu, ka palieku labāks, gudrāks un uzmanīgāks, lai nepieļautu kļūdas un nenomirtu. Dzīvības ir uz pirkstiem skaitāmas un joki beigušies. Bet tomēr gribas riskēt un par mata tiesu dažreiz tieku sveikā. Bez tam klubā labi padejoju… Lasīt vairāk “Oskars Rambā: GTA: Vice City – “šis paliek nopietni” | 4. daļa”

Oskars Rambā: GTA: Vice City – man liels “cojones!” | 3. daļa

Oskars rambā GTA Vice City trešā daļa

Lai cik liels man būtu “cojones” GTA: Vice City man tagad atgādina, ka šie vairs nav modernie laiki, bet gan 2000. gadi, kad spēles nebija tik vieglas un draudzīgas, jo šajā epizodē spēli mani pārbauda ne pa jokam. Mirstu kā muša… Lasīt vairāk “Oskars Rambā: GTA: Vice City – man liels “cojones!” | 3. daļa”

Apskats: Marathon – domāju, ka šūteri ir sevi izsmēluši, bet šis gabals pierāda pretējo

Marathon spēles apskats

Pēdējo desmit gadu laikā mani neviena šaušanas spēle nav tā aizrāvusi kā MarathonLasīt vairāk “Apskats: Marathon – domāju, ka šūteri ir sevi izsmēluši, bet šis gabals pierāda pretējo”

Oskars Rambā: GTA: Vice City – “veči, nav labi” | 2. daļa

Grand Theft Auto Vice City otrā daļa

Nolāpīts! Sanāca nomirt! Man laikam patīk spēlēties ar uguni. Dzīvības paliek mazāk, bet vēl jūtos pārliecināts par sevi, ka spēšu izpildīt savu misiju – iziet spēli ar 15 dzīvībām, ha, ha… Lasīt vairāk “Oskars Rambā: GTA: Vice City – “veči, nav labi” | 2. daļa”