2 xbox vienā mājā

Komentēt
ziecha
7. līmenis - |Iesācējs|
7. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 76
Joined: 25 Sep 2016 10:54
Location: Rīgas Raj

04 Sep 2021 08:30

Sveiki.

Jautājums, varbūt, kāds ir saskāries, kā labāk konfigurēt xboxus.

Nopirku sīcim series S.

Nokopēju visu info no series x, un nedaudz apjuku pie kontu konfigurācijas, lai abi varētu vienlaicīgi spēlēt.

Pirmā lieta, ko atkodu, ka sīcim konsule jāliek kā home, lai bez manas ieejas sistēmā varētu spēlēt, paralēli tam series x manam kontam ir jābūt ar automātisko ielogošanās, lai varētu spēles spēlēt arī citi konti.
Tātad, ko pamanīju, ja es gribu paspēlēt uz series s, tad uz X spēles neiet uz citiem kontiem, jo 2 konti vienlaicīgi nevar būt ielogoti.
Respektīvi, vai kāds ir saskāries ar kontu konfigurāciju, lai 3 personas varētu jebkurā laikā spēlēt no jebkuras konsoles mājās?
Faithles
35. līm. - ✦ Meistars ✦
35. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 357
Joined: 19 Okt 2014 19:31

04 Sep 2021 12:24

Uz sīkā konsoles uzliec savam profilam - home cbox.
Uz savas konsoles, liec sīkajam kā home console
Ar trešo personu būs pagrūtāk.
Pēc šadas konfigurācijas uz xsa 3šā persona varēs spēlēt tikai sīkā spēles un uz sa otrādāk
Image
ziecha
7. līmenis - |Iesācējs|
7. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 76
Joined: 25 Sep 2016 10:54
Location: Rīgas Raj

04 Sep 2021 13:42

Man ienāca prātā...

Sīkajam, jā, man kā home xbox.
Lielajam x sanāk uzlikt auto login, un kad ieslēdz, tad vienkārši jāmaina useru.. šajā gadījumā, kamēr esmu ielogots, viss ir pieejams:gold, gamepass utt.

Bet sev jātaisa vēl papildus acc, tikai spēlēšanai. Pamatkonts abonementiem un spēļu iegādei, spēlēm papildkonts.. teorētiski vajadzētu sanākt, ka jebkurš, var uz jebkuras konsoles kaut ko spēlēt, jo nelogojos 2 vienlaicīgi..


Uhhh.. Pirmais negatīvais iespaids par xbox 😁
Komentēt