Mainīti foruma noteikumi (15.08.2018)

Foruma administrācijas paziņojumi.
Slēgts
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4349
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

05 Aug 2018 12:36

Sveicināti, biedri!

Ņemot vērā pēdējā laika notiekošo, nolēmām pamainīt foruma noteikumus, tādēļ aicinu tevi vēlreiz to atkārtot, pirms izmanto šo forumu: viewtopic.php?f=29&t=18&p=21#p21

Jaunumi noteikumos ir:

10. Ir aizliegts "Tirgus Placī" iegādāties preci ar vienīgo mērķi to nekavējoties pārdot citur par lielāku samaksu, tādējādi laupot iespēju citiem lietotājiem to iegādāties savām vajadzībām. Pēc šādu gadījumu konstatēšanas ar pārliecinošiem pierādījumiem pārpircējs saņems banu (aizliegumu izmantot forumu).

4. Ir aizliegts signature (parakstā) atvēlētajā vietā ievietot pornogrāfisku, rasistisku, apmelojošu, rupju tekstu vai attēlu saturošu informāciju, kā arī kustīgus attēlus. Parakstā drīkst ievietot tikai PSN vai exophase kartiņas,bet ja ko citu - jāsaskaņo ar mums.
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4349
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

15 Aug 2018 10:52

Noteikumi Tirgus Placī ir papildināti ar sekojošiem punktiem:

• Pārdodam, pērkam un mainām tikai lietas, kas saistīts ar videospēļu pasauli un elektroniskajām ierīcēm
• Veidojot sludinājumu, temata nosaukumam ir jābūt precīzam, kas norādītu, ko tieši jūs pārdodat, pērkat vai maināt (ja vairākas, tad var vispārināt kā PS4 spēles, Xbox One spēles un tamlīdzīgi).
• Nav atļauts izcelt sludinājumus (virsrakstā) ar lieliem izmēra burtiem


Vēlos piebilst, ka jebkurš pārpratums, asa diskusija vai kāda cita nepatīkama situācija forumā ir lietas, bez kā neiztikt un ko mēs nevaram kontrolēt. Protams, mēs to visu ņemam vērā, analizējam un cenšamies uzlabot šo forumu, lai to visu turpmāk nepieļautu. Jebkurā gadījumā, ja netiek pārkāpti foruma noteikumi - nevajag ņemt lietas personiski (pat ja kāds pasmej vai pasaka ko nepatīkamu, jo tas parāda tikai tā cilvēka attieksmi, un nekādā veidā to nevajag uztvert personiski), bet gan saprast, kādēļ tas radījās, kādēļ tāda reakcija, nevis izdarīt priekšlaicīgus secinājumus un ļauties dusmu, neapmierinātības virpulim.
Image
User avatar
Matizs
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 536
Joined: 25 Jūn 2014 16:10

15 Aug 2018 18:33

@Skhen paceļu glāzi par izmaiņām :)
Image
Slēgts